ייעוץ כלכלי אישי

כולנו צריכים לקבל החלטות כלכליות על בסיס כמעט יום יומי, אך לא כולנו מקדישים לכך מספיק זמן ולכן מוצאים את עצמנו נדרשים להחליט כשכבר מאוחר מדי ומרחב התמרון שלנו מצטמצם מאוד. יועץ כלכלי מומחה יוכל לעזור לכם לתכנן מראש את ההחלטות הכלכליות שלכם ולשלוט במצב במקום שהוא ישלוט בכם.

למי מומלץ לפנות לייעוץ כלכלי אישי?

 • למי שנמאס לו להיתקע עם המינוס בסוף החודש
 • למי שרוצה להצליח לחסוך בטווח הארוך ולצמצם את התלות בהלוואות
 • למי שרוצה להבין יותר בעולם ההשקעות

זוהי כמובן רק רשימה חלקית מאוד, וככל שתלמדו טוב יותר כיצד להתנהל פיננסית, כך תוכלו למצוא הזדמנויות נוספות לשפר את מצבכם הכלכלי.

בוחרים יועצים כלכליים מומחים עם תו איכות.

בדיקות רקע מעמיקות

כל המומחים באתר
בעלי השכלה והסמכה
על פי התנאים שהגדרנו

נסיון מוצלח מוכח

לכל המומחים נסיון
מעשי רלוונטי והמלצות
שאימתנו אישית

ראיון אישי

עם כל המומחים
קיימנו ראיון מקיף
והתרשמנו לטובה

בקרה שוטפת של חוות דעת

ענת שלנו לא מפסיקה
לתשאל לקוחות ולוודא.
(גם איתכם היא תדבר)

יואל קופלנד
יועץ לכלכלת המשפחה ולעסקים
יועץ פיננסי בעל ותק של מעל 15 שנה וניסיון רב בסיוע למאות משפחות ועסקים בתחום הפיננסי ובהתנהלות כלכלית נכונה. מחבר הספר 'פלוס' בהוצאת ספרי ניב.
אופירה קוזניץ ייעוץ אונליין
רו״ח ויועצת פיננסית
רואת חשבון מוסמכת. עוסקת בתחום שנים רבות. מתמחה בליווי לעסקים, שרותי ביקורת, הנהלת חשבונות ושכר, ייעוץ לפורשים לפנסיה.
עמיחי מרקס
יועץ לכלכלת המשפחה
מרצה ויועץ לכלכלת המשפחה ויועץ משכנתאות. 10 שנים של עזרה למשפחות, יחידים ועסקים קטנים להצלחה כלכלית.
עוד יועצים מומחים מחכים לכם כאן >>

איך ייעוץ כלכלי פרטי או אישי יכול לעזור לי?

פחות מינוס, יותר חיסכון – רוב האנשים משלמים יותר על המינוס מאשר על הריבית שהם מקבלים על תוכניות חיסכון או והשקעות סולידיות. לכן השלב הראשון הוא צמצום המינוס והפיכת הפלוס לפלוס אמיתי. לשם כך חובה לתכנן תקציב שבועי או חודשי ולדעת כיצד לא לחרוג ממנו.

לקבל את מה שבאמת מגיע לך – אנשים רבים לא מודעים לכל הזכויות הסוציאליות שלהם ואפילו לא לאפשרות לקבל החזרי מס. רבים גם לא מעריכים את עצמם נכון ולכן חוששים לדרוש העלאה במשכורת או לחפש עבודה עם שכר מתגמל יותר. תפקידו של הייעוץ הכלכלי הוא לעשות לסדר ולעזור לכם לחזק את הביטחון בעצמכם גם בלי לשבת שעות על ספת הפסיכולוג.

להבין שפק"מ זו לא האופציה היחידה – הבנקים לא ממהרים לגלגל את העלייה בריבית אל הלקוחות שלהם וגובים דמי ניהול גבוהים על ההשקעות בשוק ההון. יועץ כלכלי מומחה יוכל לעזור לכם לחפש הזדמנויות השקעה נוספות ו / או להעביר את ההשקעות הקיימות שלכם למקומות משתלמים יותר.

לדאוג גם לטווח הארוך (פנסיה) – רובנו סומכים על המעסיק שלנו ונותנים לו לנהל את כספי הפנסיה שלנו מכיוון שזה קל ונוח. אך בפועל ייתכן שאנחנו משלמים על הפנסיה שלנו הרבה יותר מדי או לא מודעים לקרנות פנסיה שנפתחו לנו במקומות עבודה קודמים.

שאלות ותשובות נפוצות

 • אצלנו הדברים עובדים בצורה פשוטה ושקופה: אתם בוחרים את היועץ שהכי מתאים לכם, בוחרים מתי תתקיים הפגישה, וזהו. הדרך שלכם לקבלת ייעוץ מקצועי כבר סלולה.

  במועד תיאום הפגישה רצוי לצרף חומר רקע כגון הסיבה לפנייה לייעוץ ומה אתם מצפים לקבל ממנו. באופן זה הפגישה הראשונה תהיה אפקטיבית הרבה יותר.

 • העלות לפגישת ייעוץ היא בין 220 ל-₪550, תלוי ביועץ ובאורך הפגישה. הייעוץ מכוון להשפיע לטווח הבינוני-ארוך ולכן גם אם תבחרו בסדרה של פגישות תוכלו להחזיר את ההשקעה בתוך זמן לא רב.

  לדוגמה, גם הורדה של פחות מחצי האחוז בדמי הניהול יכול להביא לחיסכון משמעותי של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים בטווח הארוך.

 • כל המומחים שלנו נבחרו על סמך ותק, ניסיון מקצועי, לימודים והכשרה רלוונטיים. לפני שתקבעו פגישה עם אחד היועצים של Experts תוכלו לראות את כל הפרטים הרלוונטיים, המלצות, מאמרים שכתב וכמובן את המחיר לפגישה.

  אנו מבקשים חוות דעת ופידבק מהלקוחות שלנו (כלומר, אתם!) באופן שוטף וכך מאגר המומחים שלנו נשאר עדכני, מקצועי ורלוונטי.

 

עודכן בתאריך: 12 במאי 2024

דילוג לתוכן