אצלנו חשבונך
יזוכה כספית

מגיע לך החזר מס! משלם מס הכנסה?
זכותך לקבל את כספך בחזרה!

אתם זכאים להחזר מס הכנסה בשווי אלפי שקלים. אל תוותרו על מה שמגיע לכם!

מרבית השכירים אינם מודעים לכך שהם משלמים יותר מדי מס הכנסה. מלאו כעת את טופס בדיקת זכאות להחזר מס של כספית, ובדקו עד כמה גדול הסיכוי שלכם לקבל החזרי מס. כעת כל שנותר הוא ליצור איתנו קשר כדי שנבטיח שהכסף יגיע אליכם עד 4 חודשים משליחת הבקשה.

למה כדאי לבחור בכספית לבצע עבורכם את ההחזר?

כי מעבר לסעיפים המוכרים עבור החזר מס שעבורם הייתם מגישים בכל מקרה, אנו מכירים את הסעיפים הקטנים שיחזירו לכם עוד כסף מבלי מאמץ נוסף מצידכם. בנוסף, נוודא כי הבקשה להחזר מס הכנסה מכסה את 6 השנים הקודמות למקרה שמגיע לכם בהן החזר.

כך נוכל להשיג עבורכם מקסימום החזרי מס במינימום מאמץ, מבלי שתצטרכו להתעסק בפועל עם מילוי טפסים ושליחתם.

לקוחות ממליצים

פניתי לכספית בבקשה לליווי בהחזרי מס, שלחו לי רשימת אישורים שצריך למסור וזהו. אחרי כחודשיים קיבלתי סכום מאוד יפה, ואחרי עוד חודש גם תוספת. מאוד מרוצה מהשירות - מקצועי ובלי יותר מדי בלבולי מוח, מאוד ממוקד במטרה. המלצתי גם לחברים, ולפחות אחד מהם קיבל גם החזר מס בעזרת כספית. בקיצור, פעם הבאה אפנה שוב!
אלכס
פניתי לחברת כספית על מנת לבצע תאום מס. כיוון שאני מתגורר בחו"ל, נדרשתי לקבל טיפול מיוחד ומורכב. במכתב זה מבקש להביע את הערכתי לאופן הטיפול המסור, המקצועי והאדיב. קיימות חברות רבות בשוק, אך הזמינות הרבה סייעה לי לבחור בכספית
דוד
מודה לכם מקרב לב על העבודה המקצועית והראויה. אמליץ לחבריי ומכריי אודותיכם. בתודה והוקרה.
דניאל
הטיפול והייעוץ של כספית בפניה שלי היה מושלם בכל ההיבטים - שירותית ומקצועית
אופיר
הייעוץ ענה לצרכיי והיה מאד מקצועי ויעיל... הנציגה היתה יעילה, אדיבה מאד וזריזה. היא הצליחה להתגבר בדרך על הרבה מכשולים... יישר כח לכם, ממליצה בחום 🙏🙏
התשלום עבור החזר המס נכנס לחשבוני, תודה רבה לכם על העזרה להחזר מס. התהליך שקוף, מדוייק וקליל. מעריך מאוד!
אוריאל
אני רוצה להודות לך ול"כספית" על השירות המסור, האדיב, היעיל והמקצועי בטיפול בתיקה של אימי. אני גם רוצה לספר לך שבהתחלה הגעתי לחברה אחרת, שאחרי הבדיקה הראשונית הודיעה לי שמדובר בהחזר מס של כמה מאות שקלים על כל השנים (!) ולכן לא יטפלו בכך. אני שמחה שלא הסתפקתי בכך והגעתי אליכם.
א.ע.
אני מודה לכם על השירות המעולה, המהיר והאיכותי. על המעקב היום יומי - שאפו. אמליץ עליכם לחברים ולכל מי שיזדקק לעזרה בתחום זה
זהר
ברצוני להביע את תודתי והערכתי על טיפולו המסור והאישי של נציגכם, רפי, אשר ליווה אותי ואת אשתי לאורך כל הדרך בצורה מעוררת כבוד. רפי דאג להחזרי המס שלנו ומלכתחילה נתן את התחושה ש"אנחנו בידיים טובות". נשמח להמליץ לחברים נוספים על עבודה עימכם. תודה רפי!!!
רון

כתבו עלינו בגוגל...

החזרי מס לשכירים

ל-90% מהשכירים או הגמלאים בישראל המשלמים מס הכנסה, מגיעים החזרי מס של ₪10,000 בממוצע! מגיע לכם כסף מהמדינה? תנו למומחים של כספית לדאוג שהכסף שלכם יגיע אליכם במהירות, ביעילות וללא כאב ראש מיותר.

אז אם אתם שכירים שעונים על אחד מהתנאים ברשימה הזו – ברכותינו, אתם כנראה זכאים להחזר מס:

כספית מעניקה מגוון רחב של שירותים פיננסים – החזרי מס לשכירים, שירותי הנהלת חשבונות ליחידים וחברות, שירותי שכר, דוחות שנתיים למס הכנסה לעצמאיים, הצהרות הון, ייצוג מול רשויות המס.

100

לקוחות מרוצים

100

הוחזרו ללקוחות בעזרת כספית

100

הקמת כספית

שאלות ותשובות

כדאי לקרוא