אצלנו חשבונך
יזוכה כספית

מגיע לך החזר מס! משלם מס הכנסה?
זכותך לקבל את כספך בחזרה!

אצלנו חשבונך
יזוכה כספית

מגיע לך החזר מס! משלם מס הכנסה?
זכותך לקבל את כספך בחזרה!

מה אנחנו מציעים?

החזר מס לשכירים

מרבית השכירים זכאים לקבלת החזר מס, גלה האם גם לך מגיע!

החזר מס לגמלאים

יצאת לגמלאות? יש סיכוי טוב שמגיע לך החזר כספי ממס הכנסה

קיבוע זכויות

הגעתם לגיל פרישה או מתקרבים לגיל זה? חשוב שתדעו את הזכויות שלכם

החזר מס שוק ההון

היית פעיל בשוק ההון? גלגלת כסף בבורסה? בדוק אם מגיע לך החזר מס

החזר מס שבח

מכרת דירה או נכס בשנים האחרונות? שילמת מס שבח? אולי מגיע לך החזר

אתם זכאים להחזר מס הכנסה בשווי אלפי שקלים. אל תוותרו על מה שמגיע לכם!

מרבית השכירים אינם מודעים לכך שהם משלמים יותר מדי מס הכנסה. מלאו כעת את טופס בדיקת זכאות להחזר מס של כספית, ובדקו עד כמה גדול הסיכוי שלכם לקבל החזרי מס. כעת כל שנותר הוא ליצור איתנו קשר כדי שנבטיח שהכסף יגיע אליכם עד 4 חודשים משליחת הבקשה.

למה כדאי לבחור בכספית לבצע עבורכם את ההחזר?

כי מעבר לסעיפים המוכרים עבור החזר מס שעבורם הייתם מגישים בכל מקרה, אנו מכירים את הסעיפים הקטנים שיחזירו לכם עוד כסף מבלי מאמץ נוסף מצידכם. בנוסף, נוודא כי הבקשה להחזר מס הכנסה מכסה את 6 השנים הקודמות למקרה שמגיע לכם בהן החזר.

כך נוכל להשיג עבורכם מקסימום החזרי מס במינימום מאמץ, מבלי שתצטרכו להתעסק בפועל עם מילוי טפסים ושליחתם.

לקוחות ממליצים

פניתי לחברת כספית על מנת לבצע תאום מס. כיוון שאני מתגורר בחו"ל, נדרשתי לקבל טיפול מיוחד ומורכב. במכתב זה מבקש להביע את הערכתי לאופן הטיפול המסור, המקצועי והאדיב. קיימות חברות רבות בשוק, אך הזמינות הרבה סייעה לי לבחור בכספית
דוד
אני רוצה להודות לך ול"כספית" על השירות המסור, האדיב, היעיל והמקצועי בטיפול בתיקה של אימי. אני גם רוצה לספר לך שבהתחלה הגעתי לחברה אחרת, שאחרי הבדיקה הראשונית הודיעה לי שמדובר בהחזר מס של כמה מאות שקלים על כל השנים (!) ולכן לא יטפלו בכך. אני שמחה שלא הסתפקתי בכך והגעתי אליכם.
א.ע.
אני מודה לכם על השירות המעולה, המהיר והאיכותי. על המעקב היום יומי - שאפו. אמליץ עליכם לחברים ולכל מי שיזדקק לעזרה בתחום זה
זהר
ברצוני להביע את תודתי והערכתי על טיפולו המסור והאישי של נציגכם, רפי, אשר ליווה אותי ואת אשתי לאורך כל הדרך בצורה מעוררת כבוד. רפי דאג להחזרי המס שלנו ומלכתחילה נתן את התחושה ש"אנחנו בידיים טובות". נשמח להמליץ לחברים נוספים על עבודה עימכם. תודה רפי!!!
רון

כתבו עלינו בגוגל...

כדאי לקרוא

כספית מעניקה מגוון רחב של שירותים פיננסים – החזרי מס לשכירים, שירותי הנהלת חשבונות ליחידים וחברות, שירותי שכר, דוחות שנתיים למס הכנסה לעצמאיים, הצהרות הון, ייצוג מול רשויות המס.

100

לקוחות מרוצים

100

הוחזרו ללקוחות בעזרת כספית

100

הקמת כספית

שאלות ותשובות