מי אנחנו

באתגרים הכלכליים המורכבים, אנחנו מציעים ייעוץ מקצועי, אמין ובטוח.

כשזה מגיע לניהול הכסף שלנו, כולנו מרגישים לפעמים שאנחנו זקוקים לייעוץ והכוונה, אך לא תמיד קל למצוא את מי שילווה אותנו בהחלטות שהן ללא ספק מהחשובות שנקבל בחיים.

יועצים פיננסיים מוכרחים להיות אנשים שאפשר לסמוך עליהם גם בעיניים עצומות, ולכן אנחנו ב-Experts יצרנו פלטפורמה שתעזור להפיג את החששות ולהפוך את הבחירה שלכם לפשוטה הרבה יותר.

הייעוד של Experts הוא להפוך את האתגרים המורכבים והחשובים בחיים, לקצת יותר פשוטים.

מתוך הבנה שהצעד הראשון הוא הקשה ביותר, ומתוך הבנת הקושי בחיפוש איש מקצוע אמין, מנוסה ומומלץ – לקחנו על עצמנו לבצע את הסינון עבורכם ולהגיש לכם דרך פשוטה ובטוחה להתקדם.

Experts – מומחים עם תו איכות, שמלווים אתכם לאורך הדרך.

המומחים שמספקים שירותי ייעוץ כלכלי ופיננסי באתר, נבחרו בקפידה ועומדים בסטנדרטים מחמירים שקבענו כשיצאנו לדרך. גם אחרי שמומחים נכנסים למאגר, אנחנו שומרים על קשר עם כל הלקוחות שלהם כדי לבקש חוות דעת ולוודא שהם עומדים בציפיות.

בתהליך האיתור של היועץ או היועצת, תוכלו לעבור בקלות על כל המידע שדרוש לכם כדי לבצע בחירה מושכלת ולקבוע פגישה מקוונת או פרונטלית בקלות דרך האתר.

בוחרים חכם. מומחים עם תו איכות

בדיקות רקע מעמיקות

כל המומחים באתר
בעלי השכלה והסמכה
על פי התנאים שהגדרנו

נסיון מוצלח מוכח

לכל המומחים נסיון
מעשי רלוונטי והמלצות
שאימתנו אישית

ראיון אישי

עם כל המומחים
קיימנו ראיון מקיף
והתרשמנו לטובה

בקרה שוטפת של חוות דעת

ענת שלנו לא מפסיקה
לתשאל לקוחות ולוודא.
(גם איתכם היא תדבר)

המומחים שעובדים איתנו יודעים שהם מחויבים.

כדי להיכנס למאגר שלנו צריך לא רק תעודות ותארים, אלא יחסי אנוש מעולים ואהבה אמיתית לעבודה עם אנשים. האנושיות, בייחוד בתפקידי ייעוץ, חשובה יותר מכל – ולכן גם היועצים שאנחנו בוחרים לעבוד איתם הם כאלו שהתכונה הזאת נוכחת ובולטת אצלם.

כל המומחים שעובדים איתנו הם אנשי מקצוע מנוסים, רציניים ובעלי ותק עשיר, כל אחד בתחומו. הערכים שאנחנו והיועצים שלנו מחויבים אליהם כוללים בראש ובראשונה כבוד, אתיקה, מקצועיות והגינות. אלו ערכים שתמיד מנחים אותנו בעבודתנו ואנחנו מצפים מכל אחת ואחד מהשותפים שלנו לדבוק בהם בכל זמן.

מי אנחנו?

אנחנו מיכל כהן, יזמית ובעלת חברת WebGuru, איתי טאו, מנהל הפיתוח והטכנולוגיות וענת בריסק, אחראית על ניתוב, בקרת איכות וקשרי לקוחות.

בעולם החדש, קל לקנות הכל באינטרנט, למצוא חוות דעת ודירוגים של מסעדות, מלונות, אנשי מקצוע ומגוון מוצרים. אבל בנושאים החשובים באמת, כאשר אנחנו זקוקים למומחה כדי לשפר את איכות חיינו, מצבנו הנפשי והכלכלי, אין לנו למי לפנות, אין מידע אמין ומדוייק ואין המלצות אמיתיות.

הקמנו את Experts כדי שגם בתחומים החשובים בחיים – יהיה מקום אמין, בטוח ופשוט – לעשות בו את הצעד הראשון.

צפו בסרטון:

 

צעד אחרי צעד, תחום אחרי תחום, מומחה אחרי מומחה, אנחנו מפתחים, מקדמים, בוררים, מתייעצים, כותבים ומשפרים. בקיצור, עושים הכל כדי ליצור עבורכם מקום פשוט, אמין ונוח לעשות את הצעד הראשון בטיפול בקשיים.

אתר זה, העוסק בייעוץ פיננסי וייעוץ לכלכלת המשפחה, הוא חלק ממשפחת אתרי Experts העוסקת בתחומי ייעוץ נוספים, אותם אנחנו מרחיבים בהתאם לביקושים: ייעוץ אישי, הורות ומשפחה וייעוץ קריירה ולימודים.

דילוג לתוכן