מצא מומחה לייעוץ אונליין

מי אנחנו

ייעוץ עם מומחים צריך להיות מקצועי, אמין ופשוט

כשזה מגיע לניהול הכסף שלנו, כולנו מרגישים לפעמים שאנחנו זקוקים לייעוץ והכוונה, אך לא תמיד קל למצוא את מי שילווה אותנו בהחלטות שהן ללא ספק מהחשובות שנקבל בחיים. יועצים פיננסיים מוכרחים להיות אנשים שאפשר לסמוך עליהם גם בעיניים עצומות ולכן אנחנו ב-Experts יצרנו פלטפורמה שתעזור להפיג את החששות ולהפוך את הבחירה שלכם לפשוטה הרבה יותר.

המומחים של Experts מלווים אתכם לאורך הדרך.

המומחים שמספקים שירותי ייעוץ כלכלי ופיננסי באתר, נבחרו בקפידה ועומדים בסטנדרטים מחמירים שקבענו כשיצאנו לדרך. גם אחרי שמומחים נכנסים למאגר, אנחנו שומרים על קשר עם כל הלקוחות שלהם כדי לבקש חוות דעת ולוודא שהם עומדים בציפיות.

בתהליך האיתור של היועץ או היועצת, תוכלו לעבור בקלות על כל המידע שדרוש לכם כדי לבצע בחירה מושכלת ולקבוע פגישה מקוונת או פרונטלית בקלות דרך האתר.

תו אמינות.

מיזם Experts הוקם בראש ובראשונה כדי להוות פלטפורמה אמינה ובטוחה לאיתור יועצים פיננסים מקצועיים. לכן, מטבע הדברים, שמנו בראש סדר העדיפויות כיעד ומטרה להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי, אמין, הוגן ופשוט.

דיסקרטיות מלאה – מדיניות הפרטיות שלנו מבטיחה כי הפרטים שלכם לעולם לא יועברו לגורמים חיצוניים וכל מידע אישי שלכם, לרבות מידע על קיום הפגישה או תוכנה, לא ייחשף לאף אחד.

צוות המומחים.

המומחים שעובדים איתנו יודעים שהם מחויבים.

כדי להיכנס למאגר שלנו צריך לא רק תעודות ותארים, אלא יחסי אנוש מעולים ואהבה אמיתית לעבודה עם אנשים. האנושיות, בייחוד בתפקידי ייעוץ, חשובה יותר מכל – ולכן גם היועצים שאנחנו בוחרים לעבוד איתם הם כאלו שהתכונה הזאת נוכחת ובולטת אצלם.

פגישות ייעוץ אונליין אינן שונות מפגישות ייעוץ פרונטליות. כל המומחים שעובדים איתנו הם אנשי מקצוע מנוסים, רציניים ובעלי ותק עשיר, כל אחד בתחומו. הערכים שאנחנו והיועצים שלנו מחויבים אליהם כוללים בראש ובראשונה כבוד, אתיקה, מקצועיות והגינות. אלו ערכים שתמיד מנחים אותנו בעבודתנו ואנחנו מצפים מכל אחת ואחד מהשותפים שלנו לדבוק בהם בכל זמן.

מי אנחנו?

אנחנו מיכל כהן, יזמית ובעלת חברת WebGuru, ואיתי טאו, מנהל הפיתוח והטכנולוגיות.
הקמנו את Experts ב-2020 כי הציק לנו. הציק לנו שכל כך קל לבחור ולקנות הכל באינטרנט, אבל בנושאים החשובים באמת, אין עם מי להתייעץ ולא ברור על מי לסמוך.

צפו בסרטון:

 

צעד אחרי צעד, תחום אחרי תחום, מומחה אחרי מומחה, אנחנו מפתחים, מקדמים, בוררים, מתייעצים, כותבים ומשפרים. בקיצור, עושים הכל כדי ליצור עבורכם מקום פשוט, אמין ונוח לעשות את הצעד הראשון בטיפול בקשיים.

אתר זה, העוסק בייעוץ פיננסי וייעוץ לכלכלת המשפחה, הוא חלק ממשפחת אתרי Experts העוסקת בתחומי ייעוץ נוספים, אותם אנחנו מרחיבים בהתאם לביקושים: ייעוץ אישי, הורות ומשפחה וייעוץ קריירה ולימודים.

דילוג לתוכן