שאלות ותשובות.

1

לאן הגעתי?

מיזם Experts נועד לסייע לאנשים לאתר מטפלים ויועצים שאפשר לבטוח בהם. Experts ייעוץ כלכלי מאפשר למצוא יועצים פיננסיים מוסמכים ואמינים ולתאם איתם פגישה בקלות.

2

מיהם היועצים שמופיעים באתר?

ב-Experts מוצגים יועצים פיננסיים, רואי חשבון ומומחים למיסוי ולפנסיה. כל המומחים באתר עברו סינון קפדני ומחויבים לאמנת השירות שלנו. אלו אנשים מקצועיים ומנוסים, שמחזיקים בניסיון ובידע הדרושים כדי לספק שירותי ייעוץ, אבל יותר מזה – אלו אנשים שאוהבים אנשים ושבאמת אכפת להם מההצלחה של מי שהם מלווים.

3

איך אפשר לדעת שאני מקבל/ת החלטה נכונה?

מלבד הסינון הקפדני שעוברים היועצים באתר, הצוות של Experts מבצע מעקב מתמשך כדי לוודא שהם ממשיכים לעמוד בסטנדרט הגבוה שהצבנו. אנחנו יוצרים קשר עם מי שפנו לקבלת ייעוץ כדי לבקש חוות דעת על המומחים ולהבטיח שהם שבעי רצון מהשירות.

4

איך קובעים פגישת ייעוץ עם מומחה?

תהליך תיאום הפגישה באתר מאפשר לכם חופש מירבי ומותאם לצרכים ולהעדפות שלכם. מצאתם יועץ שאתם מתחברים אליו? תוכלו ליצור איתו קשר ישירות, או להשאיר פרטים באתר כדי שהוא יחזור אליכם. אם אתם מסתבכים, תוכלו גם ליצור איתנו קשר ואנחנו נסייע בתיאום ובתקשורת עם המומחה.

5

מה עדיף – ייעוץ אונליין או פגישת פנים אל פנים?

לכל אדם יש כמובן את ההעדפה שלו והשיקולים שמנחים אותו, אך באופן כללי, אנחנו ממליצים לבחור, לפחות בפגישת הייעוץ הראשונית, בפגישה מקוונת (אונליין). פגישה כזאת היא קלה ונוחה יותר, חוסכת זמן נסיעה יקר ומורידה חסמים שיכולים להקשות על הקיום שלה כמו מרחק גיאוגרפי או אילוצי לוחות זמנים. חשוב לציין כי ייעוץ אונליין הופך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות ומומחים מעידים שיעילותו לא נופלת מזו של פגישה פרונטלית.

יש לכם שאלות נוספות? רוצים לדבר איתנו? צרו קשר ונשמח לעזור >>

דילוג לתוכן