תכנון מס לעסקים: ייעוץ ממוקד עם מומחים

בעלי עסקים או חברות שלא מבינים מה קורה עם תשלום המיסים שלהם ופשוט סומכים על רואה החשבון שיטפל בזה – עלולים להוציא מאות עד אלפי שקלים מיותרים על מיסים בכל שנה.

תכנון מס יאפשר להגביר את השליטה על תשלומי המיסים ולחסוך באופן משמעותי בעלויות. ייעוץ לתכנון מס חכם הוא השקעה שהערך הכלכלי שהיא מספקת עולה בכמה מונים על העלות שלה.

בוחרים יועצים מנוסים עם תו איכות.

בדיקות רקע מעמיקות

כל המומחים באתר
בעלי השכלה והסמכה
על פי התנאים שהגדרנו

נסיון מוצלח מוכח

לכל המומחים נסיון
מעשי רלוונטי והמלצות
שאימתנו אישית

ראיון אישי

עם כל המומחים
קיימנו ראיון מקיף
והתרשמנו לטובה

בקרה שוטפת של חוות דעת

ענת שלנו לא מפסיקה
לתשאל לקוחות ולוודא.
(גם איתכם היא תדבר)

יועצים מומחים לתכנון מס באתר Experts:

אמיר אלמדו
יועץ פנסיוני ומתכנן פיננסי
ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ובלתי תלוי להגדלת הפנסיה ולשיפור העתיד הפיננסי. ייעוץ פיננסי ותכנון שכר לשכירים בעלי שליטה ועצמאים.
אופירה קוזניץ ייעוץ אונליין
רו״ח ויועצת פיננסית
רואת חשבון מוסמכת. עוסקת בתחום שנים רבות. מתמחה בליווי לעסקים, שרותי ביקורת, הנהלת חשבונות ושכר, ייעוץ לפורשים לפנסיה.
נתי אהרונוביץ ייעוץ פיננסי אונליין
נינג׳ה פיננסית
כלכלן מנוסה ומשופשף, מנהל קבוצת "נינג'ה פיננסית" ומלווה משפחות, יזמים ובעלי עסקים - כל מי שרוצים לשפר את ההתנהלות הכלכלית ולהבין איך להפיק את המקסימום מהכסף שלהם.

ידע ויצירתיות יכולים לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה

ההיכרות עם עולם המיסוי בישראל, כמו גם בחינה מתמדת של נתוני העסק והדרישות של רשויות המס, תעזור לשפר את ההתנהלות שלכם בתחום הזה לא רק בתקופה שלאחר הייעוץ, אלא גם שנים רבות לאחר מכן.

אבל אם אתם מאמינים שכדי להתנהל בחוכמה בתחום נדרשות בעיקר יכולות מתמטיות ואנליטיות – המומחים מדגישים כי אלו שבאמת מצליחים להפחית משמעותית את תשלום המיסים, הם אלו שמגלים יותר יצירתיות.

היצירתיות הזאת, לדוגמה, תעזור ליועץ להבין האם נדרשים שינויים מסוימים בעסק כדי למקסם את הרווח הנקי, כמו לדוגמה: מעבר מעסק לחברה או להיפך; הוספת עסק לחברה פעילה; העברת רכב מרישום על שם החברה לאחזקה פרטית; שינויים בניהול החיסכון וההשקעות; הוספת הוצאות שוטפות שלא נלקחו בחשבון בעבר – וזו כמובן רק רשימה חלקית.

החוק באופן כללי והחוקים בתחום המיסוי בפרט, אינם  מוגדרים כ"שחור ולבן", כלומר, הם נתונים לפרשנות ואפשר בהחלט להשתמש בכך כדי לצמצם את הוצאות המיסוי לעסקים בכל הגדלים.

כשמבינים על אילו הוצאות ניתן לדווח ועל אילו לא, כשלומדים איך לסדר את תשלומי המקדמות כדי שישקפו את מצב ההכנסות האמיתי של העסק בכל שלב וכשמעמיקים באפיקי החיסכון השונים - אפשר להשאיר יותר כסף בכיס בסוף כל שנה.

מה קורה בפגישת הייעוץ עם המומחים?

  1. מבינים את המטרות – עוד לפני הפגישה, הגדירו לעצמכם וליועץ את מטרתה והכינו חומרי עזר שיעזרו להבין מהו מצב העסק כיום. אם אתם רוצים לשלם פחות מיסים, כדאי להכין דו"חות ומסמכים רלוונטיים ולרכז כמה שיותר נתונים על הכנסות, הוצאות ותשלומים לרשויות לאורך השנים.
  2. עוברים על המספרים – במהלך הפגישה תבצעו בחינה מדוקדקת של ההתנהלות הפיננסית של העסק או החברה בכל הרמות – מההכנסות וההוצאות, דרך נקודות הזיכוי שמגיעות לכם ועד להפרשות החודשיות לחסכונות ולקרן הפנסיה.
  3. מגדירים יעדים להמשך – בסוף כל פגישה מרכזים תובנות משמעותיות על ניהול העסק ועל המשימות שנדרשות עכשיו ובעתיד כדי לשלם פחות מס. לדוגמה, יכול להיות שתצטרכו לעדכן את המקדמות שאתם משלמים בכל חודשיים, להגדיל את ההפרשה לחיסכון כדי לנצל את הטבות המס או לבצע פעולות אחרות שבכלל לא ידעתם שיכולות לחסוך לכם.

כל המומחים לתכנון מס מחכים לכם באתר, לחצו כאן >>

 

עודכן בתאריך: 21 באפריל 2024

דילוג לתוכן