מצא מומחה לייעוץ אונליין

תכנון מס לעסקים: ייעוץ ממוקד עם מומחים

בעלי עסקים או חברות שלא מבינים מה קורה עם תשלום המיסים שלהם ופשוט סומכים על רואה החשבון שיטפל בזה – עלולים להוציא מאות עד אלפי שקלים מיותרים על מיסים בכל שנה.

תכנון מס יאפשר להגביר את השליטה על תשלומי המיסים ולחסוך באופן משמעותי בעלויות. ייעוץ לתכנון מס חכם הוא השקעה שהערך הכלכלי שהיא מספקת עולה בכמה מונים על העלות שלה.

יועצים מומחים לתכנון מס באתר Experts:

אופירה קוזניץ

אופירה קוזניץ

רו״ח ויועצת פיננסית
ייעוץ כלכלי לעסקים, ייעוץ לכלכלת המשפחה, ייעוץ לפני פרישה וייעוץ בפתיחת עסק אצל יחיד, שותפות וחברה.

נתי אהרונוביץ

נתי אהרונוביץ

נינג׳ה פיננסית
ייעוץ פיננסי אונליין למשפחות ועסקים

לכל היועצים >

ידע ויצירתיות יכולים לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה

ההיכרות עם עולם המיסוי בישראל, כמו גם בחינה מתמדת של נתוני העסק והדרישות של רשויות המס, תעזור לשפר את ההתנהלות שלכם בתחום הזה לא רק בתקופה שלאחר הייעוץ, אלא גם שנים רבות לאחר מכן.

אבל אם אתם מאמינים שכדי להתנהל בחוכמה בתחום נדרשות בעיקר יכולות מתמטיות ואנליטיות – המומחים מדגישים כי אלו שבאמת מצליחים להפחית משמעותית את תשלום המיסים, הם אלו שמגלים יותר יצירתיות.

היצירתיות הזאת, לדוגמה, תעזור ליועץ להבין האם נדרשים שינויים מסוימים בעסק כדי למקסם את הרווח הנקי, כמו לדוגמה: מעבר מעסק לחברה או להיפך; הוספת עסק לחברה פעילה; העברת רכב מרישום על שם החברה לאחזקה פרטית; שינויים בניהול החיסכון וההשקעות; הוספת הוצאות שוטפות שלא נלקחו בחשבון בעבר – וזו כמובן רק רשימה חלקית.

החוק באופן כללי והחוקים בתחום המיסוי בפרט, אינם  מוגדרים כ"שחור ולבן", כלומר, הם נתונים לפרשנות ואפשר בהחלט להשתמש בכך כדי לצמצם את הוצאות המיסוי לעסקים בכל הגדלים.

כשמבינים על אילו הוצאות ניתן לדווח ועל אילו לא, כשלומדים איך לסדר את תשלומי המקדמות כדי שישקפו את מצב ההכנסות האמיתי של העסק בכל שלב וכשמעמיקים באפיקי החיסכון השונים - אפשר להשאיר יותר כסף בכיס בסוף כל שנה.

פגישת ייעוץ אונליין עם מומחה פיננסי

בתחומים רבים ובטח בתחום הייעוץ, קשה לפעמים להעריך את טיב השירות שמקבלים, עד שמתנסים בו בפועל. Experts היא זירה ליועצים איכותיים שנבחרו בקפידה ונמדדים על פי חוות דעת מאומתות של בעלי עסקים שקיבלו מהם שירות.

את פגישות הייעוץ תוכלו לקבוע בקלות דרך האתר, לבחור את חלון הזמן שמתאים לכם ולקבל קישור לפגישה בזום.

אם תצטרכו עזרה בתיאום הפגישה, בתקשורת מול היועץ או בתמיכה במהלך הפגישה ואחריה – הנציגים של Experts זמינים בשבילכם בכל שלב בדרך.

מה קורה בפגישת הייעוץ עם המומחים?

  1. מבינים את המטרות – עוד לפני הפגישה, הגדירו לעצמכם וליועץ את מטרתה והכינו חומרי עזר שיעזרו להבין מהו מצב העסק כיום. אם אתם רוצים לשלם פחות מיסים, כדאי להכין דו"חות ומסמכים רלוונטיים ולרכז כמה שיותר נתונים על הכנסות, הוצאות ותשלומים לרשויות לאורך השנים.
  2. עוברים על המספרים – במהלך הפגישה תבצעו בחינה מדוקדקת של ההתנהלות הפיננסית של העסק או החברה בכל הרמות – מההכנסות וההוצאות, דרך נקודות הזיכוי שמגיעות לכם ועד להפרשות החודשיות לחסכונות ולקרן הפנסיה.
  3. מגדירים יעדים להמשך – בסוף כל פגישה מרכזים תובנות משמעותיות על ניהול העסק ועל המשימות שנדרשות עכשיו ובעתיד כדי לשלם פחות מס. לדוגמה, יכול להיות שתצטרכו לעדכן את המקדמות שאתם משלמים בכל חודשיים, להגדיל את ההפרשה לחיסכון כדי לנצל את הטבות המס או לבצע פעולות אחרות שבכלל לא ידעתם שיכולות לחסוך לכם.

לתיאום פגישת ייעוץ אונליין עם מומחים לתכנון מס, לחצו כאן >>

 

5/5 (11 מדרגים)
דילוג לתוכן