נתי אהרונוביץ

נינג׳ה פיננסית

נתי אהרונוביץ

נינג׳ה פיננסית

פגישת יעוץ אונליין
ב-ZOOM

550
30 דקות
עסקים ומשפחות

צרו איתי קשר

077-9966648
תל אביב והמרכז: בני ברק
(1)

תחומי הייעוץ

ייעוץ השקעותייעוץ לכלכלת המשפחהייעוץ מסייעוץ פיננסי לעסקיםייעוץ פנסיהתכנון מס

שפות שירות

עברית אנגלית

פגישת יעוץ אונליין ב-ZOOM

550
30 דקות
עסקים ומשפחות
לפגישת יעוץ אונליין ב-ZOOM

קצת עלי

כלכלן מנוסה ומשופשף, מנהל קבוצת "נינג'ה פיננסית" ומלווה משפחות, יזמים ובעלי עסקים - כל מי שרוצים לשפר את ההתנהלות הכלכלית ולהבין איך להפיק את המקסימום מהכסף שלהם.

כסף ריתק אותי עוד מגיל 13. את העבודה הראשונה שלי בתחום קיבלתי כשהייתי בן 16, בתור אקסליסט זוטר בקרן גידור. לאורך הדרך השלמתי שני תארים בכלכלה, חצי תואר בחשבונאות, עבדתי במחלקות כספים בארגונים שונים, הייתי סמנכ"ל כספים, וניהלתי אופרציות שיווק בדיגיטל.

בעבר הייתה לי פינה בפייסבוק בשם "הנינג'ה הפיננסי", שבה חברים היו מתייעצים איתי על ביטוח, פנסיה, תוכניות חיסכון, פתיחת עסק, ניהול עסק – והרשימה הזאת עוד ארוכה. עם השנים, הפינה הקטנה הפכה לקבוצת "נינג'ה פיננסית" שמונה כיום יותר מ-77 אלף חברים ומשמשת כמקור ידע משמעותי להתנהלות כלכלית נכונה.

מומחה רשום באתר Experts החל מפברואר 2022.

השכלה:

  • בוגר תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות – אוניברסיטת תל אביב
  • בוגר תואר שני בכלכלה – אוניברסיטת תל אביב
אני מאמין:

רוב האנשים לא באמת מודעים למצב האמיתי שלהם עד שהוא משתקף אליהם מעיניים חיצוניות. אנחנו לא תמיד מבינים שאנחנו שווים יותר ממה שאנחנו מרוויחים, שאנחנו יכולים לצאת לפנסיה הרבה יותר מוקדם אם רק נתנהל בצורה קצת אחרת, שאנחנו יכולים לחסוך מאות וגם אלפי שקלים בכל חודש בתשלומי מיסים, ובעיקר שאנחנו לא חייבים לעבוד כל כך קשה כדי לחיות ברווחה כלכלית

היה מפגש מאד נעים, מעשיר עם המון ידע מעניין מבחינתי. נתי בחור נעים, ברור ומקצועי

יוסי

רק הנינג׳ה הצליח ללמד אותי לא לפחד מלהתעסק עם כסף ולקחת אחריות על הפנסיה שלי, של בן זוגי ובכלל על התחום הפיננסי בבית. עבודת קודש! תודה 🙂

הנינג'ה חסך לי מאות אלפי שקלים, בלי הגזמה, במשהו מאוד מינורי שבחיים לא הייתי שם אליו לב לבד. וואו. חובה לכל בנאדם שאוהב לא להיות עני וכן להיות עם עוד כסף

שרותי מאוד, בעל ידע מקיף ומעמיק ומסייע רבות בהבנת העולם הפיננסי. הכלים והידע הנרכשים מאפשרים ניהול עצמאי של התחום הפיננסי.

מתי כדאי לפנות אליי?

בהרבה תחנות משמעותיות בחיים, אנחנו מרגישים שהיינו שמחים לעוד מידע והכוונה כדי לקבל את ההחלטה הכי טובה. בין אם זה כדי למצוא את אפיקי ההשקעה הכי מתאימים, לסדר את הפנסיה, להבין אם זה באמת הזמן הנכון לקנות דירה, או לקבוע יעדים פיננסיים מדויקים יותר. זה נכון לכל אדם ובטח למי שיש להם משפחה שלמה לדאוג לה.

גם בעלי עסקים ויזמים זקוקים לפעמים להכוונה – לא רק כשהעסק נקלע לקשיים, אלא גם ובעיקר כשהוא במצב טוב, אבל רוצה להיות מצוין. זה יכול להיות מתי שמרגישים שהעסק לא מתנהל בצורה מסודרת, אם רוצים לצמצם את תשלום המיסים, אם צריכים לגייס עוד כספים ומשקיעים, או לפני כל תוכנית להגדלה, הקטנה או הטמעת שינוי משמעותי בעסק.

בכל פגישת ייעוץ אנחנו מגלים איך לחסוך יותר או להשאיר עוד כסף בנטו בסוף כל חודש. החיסכון הזה יכול להתבטא במאות שקלים ובמקרים מסוימים גם בעשרות אלפים ויותר.

מתלבטים? אני מזמין אתכם לפגישת ייעוץ ראשונית, שבה נגבש תובנות שיעזרו להגביר את השליטה על הכסף שלכם. בפגישת ההמשך נגדיר משימות ויעדים שיעזרו לקבלת ההחלטה הפיננסית הנכונה ביותר בשבילכם.

עלות הפגישה

  • המחיר לפגישת ייעוץ אונליין באורך 30 דקות: ₪550.

פגישת יעוץ אונליין ב-ZOOM

דילוג לתוכן